Cyfrowy sprzęt do tłumaczeń Bosch- Integrus

Tłumaczenia symultaniczne realizowane są poprzez sprzęt do tłumaczeń najnowszej generacj " Integrus / Bosch " należący do elity producentów urządzeń do tłumaczenia symultanicznego

Obsługa konferencji może być  zrealizowania przy użyciu poniżej wymienionego sprzętu do tłumaczeń symultanicznych :

 

knkjnlNadajnik INT-TX (Integrus- Bosch) - umożliwia wysyłanie sygnału audio przez promienniki podczerwieni.Dostępne są warianty na 4,8,16 lub 32 kanały audio. Do realizacji tłumaczenia symyltaniczne niezbędna jest centralna jednostka sterująca DCN-CCU2.

 

 

 

 

.asx><<

Jednostka Centralna (DCN - CCU) – drugi niezbędny element zestawu służy do podłączenia pulpitów tłumacza jak i również pulpitów delegata bądź przewodniczącego i odpowiada za dystrybucje cyfrowej wersji tłumaczenie symultaniczne.

 

 

 

 

jlklkml

Pulpity tłumacza (Bosch DCN-IDESK-D) – cyfrowy pulpit tłumacza. Obsługuję maksymalnie 31 kanałów tłumaczeń oraz 1 kanał języka oryginalnego. Wyposażony w mikrofon i podłączony do jednostki centralnej gwarantuje nam najwyższą jakość audio. Dzięki swojej odporności na zakłócenia i nowoczesnemu wyglądowi stwarza dla tłumacze symultaniczni łatwą, przyjemną i wygodną obsługę.

 

 

 

Promiennik podczerwieni – czwartym elementem jest promiennik, ich ilość uzależniona jest od khknk,wielkości oraz wysokości sali konferencyjnej. Do dyspozycji mamy mały promiennik LBB4511/00 który gwarantuje sygnał na powierzchni 1300 m2, jak i również duży LBB 4512/00 który pokrywa do 2600m2. Nad maksymalna wydajnością i jakością sygnału pracuje system kontroli wzmocnienia diod IRED podczerwieni.

 

 

 

a./s.

Odbiornik LBB – ostatni i niezbędny element do przeprowadzenia prawidłowego tłumaczenia symultanicznego. Przeznaczony dla uczestników konferencji jak i również dla prelegentów. Używa kolejno 4,8,16 bądź 32 kanały. Odbiera sygnał podczerwieni wysyłany z promiennika a dzięki cyfrowej formie całkowicie wyeliminowuje szumy oraz zakłócenia zewnętrzne pochodzące najczęściej ze źródeł światła.