Wynajem flipchartów

 

Proste rozwiązania są często najlepsze. Sprawdza się to także przy akcesoriach i sprzęcie przeznaczonym do prowadzenia spotkań, wykładów czy konferencji. Dlatego proponujemy wynajem flipchartów – tablic demonstracyjnych o szerokich możliwościach zastosowania.

 

Doceń ich uniwersalność

Wykresy, tabele, zdjęcia, zbiory, nazwy – jest mnóstwo informacji, które prowadzący chce przekazać uczestnikom spotkania. Często istnieje konieczność zapisania danej wiadomości lub rozrysowania problemu. Dlatego właśnie powstały flipcharty. W naszym asortymencie wynajmiesz trzy różne rodzaje tych uniwersalnych obiektów. Mogą być one wykorzystywane m.in. do pisania czy rysowania za pomocą markera czy przyczepiania informacji i zdjęć przy użyciu wytrzymałych magnesów.

 

Zawsze z Tobą

To akcesoria, które mogą towarzyszyć Ci w każdej sytuacji – ze względu na niewielką wagę i rozmiary łatwo zapakujesz je do samochodu, a następnie przeniesiesz w wybrane miejsce. Mimo lekkiej konstrukcji są to obiekty solidne i wytrzymałe. Proponujemy wynajem flipchartów wykonanych z profilowanej, stalowej blachy, z trójnożnymi stojakami czy dodatkowo wzmocnionych płytami MDF. Dzięki temu nie jest to przyrząd jednorazowy – możesz korzystać z niego przez lata na konferencjach, spotkaniach czy zajęciach naukowych.

fch.1fch.2