Wypożyczalnia mównic Warszawa

Wynajem mównic

 

Często równie ważne, jak to co chcemy powiedzieć jest sposób w jaki zamierzamy to zrobić. Wydarzenia dużej wagi wymagają estetycznej oprawy, która zbuduje wrażenie prestiżu i wzmocni wydźwięk prelekcji czy wykładu. Dlatego proponujemy wynajem mównic, bez których nie można sobie wyobrazić żadnego spotkania na wysokim poziomie.

Wygląd czy rozmiar mównicy powinien być dostosowany przede wszystkim do wymagań danego obiektu. Najlepiej postawić na modele w standardowych rozmiarach, tak aby każdy prelegent czuł się przy niej swobodnie. Prowadzimy wynajem modeli wykonanych z drewna, tworzywa Plexi czy też wersje z wbudowanym nagłośnieniem.

Bez względu na typ, jaki zdecydują się Państwo wybrać nasze produkty odznaczają się wysoką jakością, która przejawia się między innymi w:

- kompleksowym wyposażeniu – wbudowanym mikrofonom, nagłośnieniu, stabilnym blacie,
- estetycznym wyglądzie – wykonanie z wysokiej jakości materiałów, takich jak tworzywo Plexi czy drewno. Posiadają elementy polerowane i ze stali nierdzewnej, które nie tylko świetnie wyglądają, ale także zabezpieczają konstrukcje.

Prowadzimy wynajem mównic na długie i krótkie terminy. Zarówno modele z tworzywa sztucznego, jak i drewniane dostępne są w kilku wersjach.

mó.1mó.2mó.3