Organizacja szkoleń

Oferujemy kompleksową organizację szkoleń!

Dobra organizacja jest jak łabędź. Widzisz go jak z gracją sunie po wodzie i nie dostrzegasz, że pod powierzchnią jego nóżki szaleńczo młócą wodę.

khkjhkOrganizując konferencję wiemy o tym, że to odpowiednio dobrane miejsce zapewni powodzenie całemu przedsięwzięciu.

Wysokiej klasy hotele, nowoczesne centra biznesowe, lofty, stadiony sportowe, a także bardziej klimatyczne obiekty to tylko niektóre z wielu aktualnie dostępnych na rynku możliwości.

Dokonując wyboru zawsze kierujemy się charakterem spotkania, dzięki czemu nasi klienci zawsze są zadowoleni. Dbamy także o wyposażenie techniczne, nienaganną obsługę i doskonałe przekąski, ponieważ to one świadczą o profesjonalizmie i dobrej organizacji.

W naszej ofercie posiadamy również sprzęt multimedialny do prowadzenia szkoleń :

Projektory multimedialnejkjhbk

Niewielkich rozmiarów nowoczesne urządzenie zapewniające płynną zmianę slajdów z możliwością zgrania podkładu muzycznego.Projektory mają większe możliwości od rzutników, można w nich stosować ruchomy obraz równiez w formie animacji. Dla naszych klientów proponujemy najlepsze marki światowe: Sony, Panasonic, LG, Benq.

 

,n,Ekrany LCD i plazmowe

        Lekkie, elegancko wyglądające i łatwe w transporcie monitory do wykorzystania przy projekcjach komputerowych. Naszym klientom proponujemy monitory marki LG o przekątnej ekranu 23'', 32'', 42'', 50'', 65''.


Informacja: 
Monitory można zamontować stojąco, zawiesić na uchwytach lub wstawić bezpośrednio w witryny reklamowe.

 

 

Flipchartyiuhiuj      Nowoczesne, lekkie tablice do wycierania na sucho.  Niezbędny i uniwersalny przyrząd pomocny w przeprowadzeniu każdego szkolenia.