Rejestratory dźwięku

TASCAM SS-R200 REJESTRATOR DŹWIĘKU NA KARTACH COMPACTFLASH

Rejestrator audio kart pamięci SS-R200 to rejestrator audio umieszczony w obudowie rack o wysokości 1U zaprojektowany do użycia w sytuacjach, w których aktualnie używamy rejestratorów korzystających z taśm magnetofonowych, CD lub MiniDisc.

bmn,mn,SS-R200 dokonuje zapisu na nośnikach półprzewodnikowych (karty pamięci oraz pendrive'y), w formacie WAV lub też w formacie MP3, w celu zwiększenia czasu nagrywania. Technologia półprzewodnikowa zapewnia godziny nagrań na wygodnych, przystępnych cenowo i bezpiecznych nośnikach. Nagrania te mogą być szybko przeniesione do komputera w celu ich edycji, archiwizacji lub publikowania w Internecie.

SS-200 jest wyposażony w symetryczne i niesymetryczne wejścia oraz wyjścia audio, cyfrowe współosiowe wejście i wyjście SPDIF z konwerterem częstotliwości próbkowania, porty kontroli – szeregowy RS-232 oraz równoległy, przewodowy pilot zdalnego sterowania, a także wejście klawiatury komputerowej służącej do wprowadzania nazw plików i katalogów oraz zdalnej kontroli. I oczywiście użytkownik może wszystko to robić korzystając też z takich tradycyjnych funkcji jak kontrola szybkości odtwarzania, kontrola wysokości dźwięków, auto cue i wielu innych.