Podesty sceniczne wynajem - budowa scen

 

podest   

  Oferujemy Państwu wynajem podestów najwyższej jakości po przystępnej cenie. Nasze podesty sceniczne możliwe są do zaaranżowania w dowolny sposób. Wynajmowane przez nas sceny zbudowane są z podestów scenicznych o dużej wytrzymałości. Nasze podesty sceniczne posiadają międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa niezależnych europejskich placówek badawczych: TUV i GSL.  

     Wynajem podestów scenicznych jest usługą bazową do budowy scen, wybiegów na pokazy mody, widowni oraz podiów na konferencje. Jego najwyższą jakość potwierdza certyfikat TUV. Wynajem podestów scenicznych wiąże się z dużą odpowiedzialnością ze względu na obowiązujące przepisy Podesty występują w czterech standardowych rozmiarach: 2,0x1,0m / 2,0x0,5m / 1,0x1,0m / 1,0x0,5m.

 

 

 

   Podesty budowane są na bazie lekkiego, specjalnie zaprojektowanego profilu aluminiowego, za pomocą którego łączymy ze sobą podesty w kształt który chcemy uzyskać. Do profilu mocujemy wszelkie akcesoria: kostki samopoziomujące, uchwyty barierek, uchwyty schodów czy kostki montażowe, na których możemy zawiesić kotary maskujące lub banery reklamowe. 

zadaszenia

Blat podestu wykonany jest ze sklejki wodoodpornej pokrytej warstwą antypoślizgową standardowo dostępnej w kolorze ciemno-brązowym lub czarnym, a na specjalne życzenie klienta może być pokryty okleiną lub wykładziną sceniczną.

      Podesty mogą być osadzone na nogach stałych lub teleskopowych, które pozwalają na płynną i precyzyjną regulację w 5 różnych zakresach wysokości. Zastosowanie podstawy nóg (stopy z tworzywa gumowego) umożliwia statyczne umiejscowienie podestu. Jego konstrukcja sprawia, że przystosowany jest do montażu na zewnątrz przy bardzo zróżnicowanym terenie jak i wewnątrz budynków, hal widowiskowych, teatrów itp.